Najmocniejsze skutery na kat. B, teraz w jeszcze lepszych cenach!

Rewolucyjne skutery Piaggio z dwoma kołami z przodu zaczynają przebijać się na polskim rynku z racji swoich doskonałych możliwości jezdnych. Bezpieczne, komfortowe i zdecydowanie mocniejsze od zwykłych 125-tek potrafią zaspokoić największe wymagania tych, którzy chcą poruszać się eleganckim i wygodnym pojazdem, ale często nie posiadają prawa jazdy kat. A. Obie MP3, niezależnie od pojemności, można prowadzić posiadając prawo jazdy na samochód.

Kierowcy, którzy się już przekonali do takiego sposobu poruszania, chwalą sobie bezpieczeństwo i łatwość pokonywania korków oraz moc porównywalną do średniej wielkości motocykla, dzięki której są w stanie zostawić wszystkie samochody w tyle.

To idealny moment, by sprawić sobie taki pojazd, gdyż ruszyła wyprzedaż rocznika 2020. Przygotuj się już teraz i zacznij sezon wcześniej od wszystkich. Dzięki konstrukcji opartej na trzech kołach wiosenna plucha oraz jeszcze nie do końca ukształtowana pogoda nie będzie Ci straszna!

Promocją objęte są modele:

MP3 300
– w wersji Business za 28 900 zł (wcześniej 30 900 zł)
– w wersji Sport za 29 900 zł (wcześniej za 31 900 zł)

MP3 500 w wersjach Business oraz Sport w cenie 39 900 zł (wcześniej 41 900 zł)

Więcej informacji dostępnych u najbliższego dealera, którego znajdziesz tutaj:

Promocja dotyczy modeli wyprzedażowych z rocznika 2020. Oferta limitowana. Oferta promocyjna trwa do wyczerpania stanu magazynowego.