Poznaj największy skuter dostępny na kat. B podczas Poznań Motor Show!

Sezon targów motocyklowych trwa w najlepsze! Emocje po Warsaw Motorcycle Show oraz Wrocław Motorcycle Show powoli opadają, dlatego czas rozpalić je na nowo! Przed nami Poznań Motor Show 2019!

Piaggio MP3 500 HPE SPORT to propozycja Piaggio Polska, która zostanie pokazana na stoisku dealera Liberty Motors z Poznania. Niestandardowa sylwetka z dwoma przednimi kołami wzbudziła gorące zainteresowanie odwiedzających podczas dwóch poprzednich imprez.

3-kołowy skuter o pojemności 500cm3 to unowocześniona propozycja dobrze znanego MP3. Zwiększenie rozstawu przednich kół do 465mm nadaje mu właściwości zgodnych z homologacją L5e, dzięki czemu można prowadzić go posiadając prawo jazdy kat. B!

W najnowszej wersji mamy do czynienia z silnikiem o mocy ponad 44KM, co gwarantuje emocje i osiągi porównywalne ze średniej wielkości motocyklem. Silnik HPE to zaawansowana technologicznie jednocylindrowa jednostka z wtryskiem paliwa, która dostarcza dużo frajdy z jazdy. Dwa przednie koła mają za zadanie poprawić stabilność jazdy i pewność prowadzenia, a za dodatkowe bezpieczeństwo odpowiadają systemy ABS oraz ASR (kontrola trakcji), które znajdują się w standardzie wyposażenia.

Zwinna i lekka sylwetka pozwala przemieszczać się w miejskim tłoku bez obaw, że utkniemy w korku, a dynamiczny silnik gwarantuje zadowolenie z weekendowych wypadów poza miasto. Przestrzeń bagażowa pod siedzeniem zapewnia miejsce na dwa kaski lub dużą torbę. Za komfort kierowcy i pasażera odpowiada przestronna i wygodna kanapa.

Nowoczesna technologia widoczna jest w nowym Piaggio w każdym miejscu. Kierunkowskazy w technologii LED, nowoczesny wyświetlacz cyfrowy, schowek z gniazdem USB do ładowania telefonu, a w wersji Business nawigacja w wydaniu VIO TOM TOM.

Niewątpliwie jest to propozycja skierowana do tych bardziej wymagających podróżników, którzy oczekują czegoś więcej niż 125cm3. Różnicę można poczuć od razu. Nie bez znaczenia są również wymiary MP3, które znacząco wpływają na komfort podróżowania nawet dla tych najwyższych użytkowników.

Zapraszamy w dniach 28-31 marca 2019r. na stoisko poznańskiego dealera Piaggio – Liberty Motors Poznań w pawilonie 8a.
Piaggio Polska