Piaggio Polska uczestnikiem Motorcycle Show 2019!

Skuter klasy premium z silnikiem 500 cm³ na prawo jazdy kategorii B? Tak! 3-kołowa rewolucja nadchodzi! Poznaj MP3 500 HPE Sport podczas Warsaw Motorcycle Show 2019!

Piaggio jest pionierem w produkcji skuterów 3-kołowych, które zrewolucjonizowały rynek „urban transportation”. Modele MP3 to flagowe pozycje, które dzięki niesamowitej technologii przedniego zawieszenia oferują bezpieczeństwo w najtrudniejszych sytuacjach na poziomie, jakiego nie mogą zaoferować jednoślady. Jednocześnie pozostają wierne idei łatwego przemieszczania się w miejskim gąszczu, a dzięki dynamicznym silnikom HPE pozwalają cieszyć się jazdą również na dłuższych i bardziej wymagających trasach.

Podczas Warsaw Motorcycle Show Piaggio Polska zaprezentuje kilka niezwykłych propozycji, które w sezonie 2019 poruszać się będą na ulicach polskich miast. Odwiedzający zobaczyć będą mogli jeden z najpopularniejszych modeli Piaggio, czyli Liberty 125 czy kompaktowy Medley 125 S oraz większe Beverly 350 w specjalnym wydaniu By Police, a także nowoczesną limuzynę na trzech kołach – MP3 500 HPE SPORT.

Stoisko Piaggio Polska zlokalizowane będzie w hali D w Ptak Warsaw Expo w dniach 1-3 marca 2019.

Zapraszamy i do zobaczenia!