MP3 300 HPE

MP3 300 HPE
MP3 300 HPE
CENA: 29 900 PLN

Trzykołowa rewolucja w wydaniu Piaggio! Komfortowy i mocny, a przy tym łatwy i pewny w prowadzeniu. Najnowszy Piaggio MP3 300 HPE, to pojazd, który zgodnie nowymi przepisami dostępny jest dla kierowców posiadających prawo jazdy kategorii B! 
To najważniejszy argument dla każdego, kto poszukuje mobilności jaką daje skuter, a przy tym większego komfortu jazdy w porównaniu z pojazdami klasy 125 cm³. Kolejnym atutem jest znacznie wyższa moc silnika, a długa lista dodatkowych akcesoriów pozwoli na właściwe spersonalizowanie pojazdu i dostosowanie do potrzeb użytkownika. Warto poznać najważniejsze cechy nowego Piaggio MP3:

  • nowy silnik 300 HPE (High Performance Engine) o mocy 26,6 KM

  • ABS i system kontroli trakcji ASR w standardzie

  • nowe światła LED w technologii DRL

  • nowoczesny zestaw wskaźników z wielofunkcyjnym wyświetlaczem cyfrowym

  • duża szyba przednia w standardzie

  • ulepszony i ergonomiczny pedał hamulca;

  • wygodne siodło z podparciem lędźwiowym dla kierowcy

  • przestronną przestrzeń bagażową pod siedzeniem, mieszczącą dwa kaski

Piaggio MP3 oferuje ponadczasowy, rozpoznawalny design, a także innowacyjne zawieszenie z dwoma kołami z przodu. Daje to znacznie większą stabilność jazdy i pewność prowadzenia. Nowy jednocylindrowy, czterozaworowy silnik HPE chłodzony cieczą z elektronicznym wtryskiem paliwa o pojemności 300ccm, to jednostka dająca dużą frajdę z jazdy. Zarówno podczas ciągłego zatrzymywania się i ruszania w miejskim gąszczu, jak i podczas szybkich przejazdów autostradowych. Moc 24,6 KM to wzrost aż o 16% względem poprzedniej jednostki, natomiast 24,5 Nm zapewnia dużą elastyczność. Kolejnym atutem jest 3-kanałowy ABS opracowany we współpracy z firmą Continental oraz zapobiegająca uślizgom podczas ruszania – funkcja ASR z możliwością wyłączenia.

Nowe Piaggio MP3 300 HPE oferuje design i komfort zaczerpnięte z ideologii dużego skutera w stylu Granturismo, jednak opakowane w zwinną i lekką formę, z którą łatwo sobie poradzić w miejskim gąszczu. Stylistyka MP3 300 to tchnienie nowoczesnego designu oraz sportowego ducha, podkreślonego przez nowoczesny kształt podwójnej przedniej lampy wykonanej w technologii LED DRL. Ergonomiczna pozycja na 2-poziomowej kanapie zapewnia wyśmienity komfort dla obojga pasażerów, a dla kierowcy dodatkowo podparcie części lędźwiowej. Pod siedzeniem znajduje się praktyczna przestrzeń bagażowa mieszcząca dwa kaski typu Jet. Na kokpicie widnieją dwie standardowe tarcze szybkościomierza oraz obrotomierza, a pośrodku zestaw wskaźników i kontrolek na nowoczesnym, cyfrowym wyświetlaczu. Ten centralny panel  dostarcza wszystkie niezbędne informacje: wskaźnik poziomu paliwa, ciśnienie oleju, aktywność immobilisera, a także gotowość systemu ABS i ASR.W przednim panelu znajduje się praktyczny schowek z gniazdem USB, który pomieści rękawice lub telefon komórkowy.