MP3 500 LT Business ABS E4 V

MP3 500 LT Business ABS E4 V
MP3 500 LT Business ABS E4 V
CENA: 38 400 PLN

Nazwa modelowa Piaggio MP3 obejmuje dwie wersje pojemnościowe oraz dwie wersje wyposażenia. Piaggio MP3 to pojazdy, które zapewniają fenomenalną stabilność i przyczepność dzięki wyposażeniu przedniego zawieszenia w system dwóch kół. Zawieszenie pozwala na pochylenia wynoszące 40 stopni, co stwarza olbrzymi potencjał w pokonywaniu każdego zakrętu.

Piaggio MP3 cechuje bardzo bogate wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa jazdy oraz zwiększające komfort eksploatacji. W standardzie znajdziemy kontrolę trakcji, zintegrowany układ hamulcowy z ABS oraz elektroniczną blokadę pochylenia włączającą się tuż po zatrzymaniu. Sterowanie silnikiem odbywa się za pomocą precyzyjnego systemu „drive-by-wire”. Dodatkowo, w wersji z silnikiem 500 ccm pojemności zastosowano dwa tryby pracy wtrysku, czyli „STANDARD” i „ECO”, różniące się sposobem oddawania mocy i zużyciem paliwa. Bez względu na pojemność Piaggio MP3 dysponuje trójkomorowym schowkiem z gniazdem USB w ścianie przedniej, elektrycznie otwieranym bagażnikiem mieszczącym dwa kaski pod siedzeniem kierowcy, a także systemem Bike Finder ułatwiającym lokalizację skutera.

Wersję SPORT różnią od wersji BUSINESS przede wszystkim dedykowane elementy wykończenia: grafitowe, matowe felgi z polerowanymi rantami oraz grafitowy kolor elementów ozdobnych.