ZIP 50 4T

7 400

Nowoczesny, stylowy i wyposażony w silnik 4-suwowy spełniający normy EURO4! Stworzony z myślą o najmłodszych adeptach jednośladów! Poznaj go i poczuj motocyklowego bakcyla!

Specyfikacja techniczna – plik PDF

Biały
Wyczyść
SKU: brak Kategoria: Product ID: 1060

Opis

Stylowy i nowoczesny, a teraz wyposażony w nowy silnik czterosuwowy spełniający normy EURO4 jest jeszcze bardziej przyjazny środowisku. Nowy ZIP 50 stworzony został z myślą o najmłodszych entuzjastach jednośladów. Mimo, że ZIP jest najmniejszym z rodziny skuterów Piaggio, wyposażony został w technologię znaną i stosowaną u większych „braci”, która daję przewagę na każdym polu.

Najważniejsze cechy Liberty 50:

  • 4-suwowy silnik Piaggio I-GET
  • Elektroniczny wtrysk paliwa
  • Niskie spalanie paliwa
  • Wydłużone siedzisko dla jeszcze większego komfortu
  • Przestronna przestrzeń bagażowa mieszcząca kask

ZIP oferuje ponadczasowy, gustowny włoski design, którego nie można pomylić z niczym innym.
ZIP 50 4S czerpie z tradycji swojego 2-suwowego poprzednika, jednak daje dużo więcej dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Jednocylindrowa, czterosuwowa jednostka I-Get ma za zadanie dawać jak najwięcej przyjemności z jazdy. Elektroniczny wtrysk paliwa pozwala spełniać rygorystyczne normy Euro 4, a świetnie spasowana rama i zawieszenie pozwolą cieszyć się z pokonywania każdej drogi.

Powiększone siedzisko, które można ustawić w trzech wysokościach, pozwala komfortowo podróżować zarówno kierowcy jak i pasażerowi, a uzyskana dzięki temu przestrzeń bagażowa mieści kask. Pięćdziesiątka dostępna jest w czterech kolorach (szary, biały oraz matowy szary i matowy niebieski) podkreślających jej nowoczesny charakter.

Dodatkowe informacje

Kolory

Biały, Czarny, Niebieski, Szary

Silnik

Pojemność

Starter

Zapłon

Chłodzenie

Smarowanie

Napęd

Sprzęgło

Rama

Przednie zawieszenie

Tylne zawieszenie

Przedni hamulec

Tylny hamulec

Koła przednie

Koło tylne

Długość

Szerokość

Rozstaw osi

Wysokość siedzenia

Zbiornik paliwa

Norma emisyjna

Cennik dostępny na stronie piaggio-polska.pl zawiera sugerowane ceny detaliczne zawierające 23% podatku VAT uzależnione od wersji kolorystycznej oraz wyposażenia. Szczegółowe informacje dostępne są w autoryzowanych salonach Piaggio. Liczba motocykli ograniczona. Firma Inter Cars S.A. jest wyłącznym importerem motocykli i skuterów Piaggio w Polsce i zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian cen oraz specyfikacji motocykli zawartych w cenniku dostępnym na tej stronie bez uprzedzenia. Wszelkie informacje podane w cenniku nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 4 ust. 3 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r., jak również nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Wiążące oferty dotyczące sprzedaży pojazdów, a także informacje dotyczące wyposażenia przedstawiane są przez autoryzowanych dealerów Piaggio, których adresy dostępne są na stronie http://piaggio-polska.pl/salony/