MP3 500 HPE Sport Advanced

43 900

PIAGGIO MP3 500 HPE SPORT ADVANCED,
czyli pierwszy trójkołowy skuter z biegiem wstecznym! Innowacyjne rozwiązanie pozwalające uzyskać jeszcze więcej użyteczności i praktyczności! Parkingowe manewry jeszcze nigdy nie były tak łatwe! I to na prawo jazdy kat. B!

Skorzystaj z promocji Wyprzedaży rocznika 2019!

Specyfikacja techniczna – plik PDF

Kategorie: , Product ID: 2246

Opis

W najnowszej odsłonie MP3 500 HPE Sport Advanced oprócz biegu wstecznego odnajdziemy również

  • nowe światła LED DRL;
  • silnik HPE (High Performance Engine);
  • tylny amortyzator Kayaba;
  • zwiększony zbiornik paliwa

MP3 500 HPE SA to konkretna odpowiedź na zapotrzebowanie na łatwe w obsłudze i wyjątkowo bezpieczne pojazdy miejskie, które pomogą w codziennej podróży przez zatłoczone miasto i dostarczą mnóstwo emocji poza nim. Dwa przednie koła i ekskluzywny, opatentowany system zawieszenia łączą ze sobą bezpieczeństwo jak w samochodzie, skuterową praktyczność użytkowania oraz radość z jazdy dynamicznym i zwrotnym motocyklem.

Sport Advanced dzierży te same atrybuty co wersja Sport, jednak staje się pierwszym na świecie 3-kołowym skuterem z biegiem wstecznym. Cechami rozróżniającymi są nowe światła LED w technologii DRL, nowa osłona skrzyni biegów oraz unikalna gama kolorystyczna.

Półlitrowy, jednocylindrowy, czterosuwowy silnik HPE chłodzony cieczą i zasilany wtryskiem paliwa to jednostka bardzo solidna i niezawodna. Zmienne mapy zapłonu w tak dobrze znanym systemie Ride-by-Wire z elektronicznym sterowaniem mocą zapewniają świetne oddanie mocy oraz płynność pracy silnika.

Unowocześniony silnik HPE to zwiększona wydajność pracy, lepsze przyśpieszenie, zmniejszone spalanie, a przy tym przyjemniejszy dla ucha dźwięk wydobywający się z wydechu. Moc na poziomie 44KM zapewnia dużą przyjemność z dynamicznego poruszania się zarówno w miejskim gąszczu jak i w poza miejskich zakrętach.

Za dodatkowe bezpieczeństwo odpowiada 3-kanałowy system ABS, uniemożliwiający zablokowanie przednich kół i opracowany  we współpracy z firmą Continental, zintegrowany z zaawansowanym system kontroli trakcji ASR (Acceleration Slip Regulation). Funkcja to zapewnia bezpieczeństwo nie dopuszczając do uślizgu tylnego koła, jednak łatwo dająca się wyłączyć przysparza bardziej doświadczonym kierowcom nietuzinkowe wrażenia!

Dodatkowe informacje

Kolory

Niebieski, Złoty

Silnik

Pojemność

Średnica X Skok tłoka

Moc

Moment obrotowy

Zapłon

Chłodzenie

Smarowanie

Napęd

,

Sprzęgło

Rama

Przednie zawieszenie

Tylne zawieszenie

Przedni hamulec

Tylny hamulec

Układ hamulcowy

Koła przednie

Koło tylne

Długość

Szerokość

Rozstaw osi

Wysokość siedzenia

Zbiornik paliwa

Spalanie

Emisja CO2

Norma emisyjna

Cennik dostępny na stronie piaggio-polska.pl zawiera sugerowane ceny detaliczne zawierające 23% podatku VAT uzależnione od wersji kolorystycznej oraz wyposażenia. Szczegółowe informacje dostępne są w autoryzowanych salonach Piaggio. Liczba motocykli ograniczona. Firma Inter Cars S.A. jest wyłącznym importerem motocykli i skuterów Piaggio w Polsce i zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian cen oraz specyfikacji motocykli zawartych w cenniku dostępnym na tej stronie bez uprzedzenia. Wszelkie informacje podane w cenniku nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 4 ust. 3 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r., jak również nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Wiążące oferty dotyczące sprzedaży pojazdów, a także informacje dotyczące wyposażenia przedstawiane są przez autoryzowanych dealerów Piaggio, których adresy dostępne są na stronie http://piaggio-polska.pl/salony/

Możesz lubić także…