Promocja!

Medley 125 S ABS

16 900 14 900

Piaggio Medley 125 S na rok 2020 to nowa odsłona popularnego i niezawodnego skutera, który cieszy się wielkim zainteresowaniem na całym świecie. Elektroniczny wyświetlacz czy oświetlenie typu LED to tylko część zmian! Poznaj go i daj się porwać na przejażdżkę!

Kategorie: , Product ID: 1308

Opis

Praktyczny, elegancki i komfortowy – Piaggio Medley to prawdziwa limuzyna wśród skuterów w klasie 125. Teraz jeszcze bardziej zaawansowany technologicznie, a dzięki nowemu silnikowi spełniającemu normy EURO4 oraz systemowi Start & Stop jeszcze bardziej przyjazny środowisku. Nowoczesny design, wysoka wydajność i niskie spalanie to cechy, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wszystkie wersje skuterów Medley prowadzić można posiadając prawo jazdy kat. B!

Najważniejsze cechy Medley 125 S ABS:

  • Nowy silnik Piaggio I-GET
  • Nowy design
  • System Start & Stop
  • Dwukanałowy system Bosch ABS
  • Nowa przednia lampa w technologii LED
  • Multifunkcyjny ekran LCD
  • Nowe, bardziej ergonomiczne siedzisko
  • Przestronna przestrzeń bagażowa (36 l) mieszcząca dwa „pełne” kaski
  • Duże koła dające większą przyczepność i osiągi

Piaggio oferuje ponadczasowy, gustowny włoski design, którego nie można pomylić z niczym innym. Smukłe linie i atrakcyjna sylwetka w modelu Medley 125 S dopełnione zostały światłami w technologii LED, dzięki czemu skuter wyróżnia się w tłumie.

Jednocylindrowe, czterosuwowe jednostki I-Get to niezawodne silniki, których głównym zadaniem jest dawać jak najwięcej przyjemności z jazdy nawet w trudnych warunkach miejskich, a przy tym zmniejszyć spalanie i być bardziej przyjaznym dla środowiska. Innowacyjny system Start & Stop pozwala na wyłączenie silnika przy dłuższym postoju, aktywując go w mgnieniu oka po minimalnym nawet ruchu manetki gazu.

Duże koła pozwalają cieszyć się jeszcze większą przyczepnością, stabilnością i bezpieczeństwem. Zastosowanie 2-tłoczkowego zacisku pływającego pomaga skutecznie zatrzymać skuter w każdych nieprzewidzianych sytuacjach, a opracowany przez Bosch dwukanałowy system ABS pomoże w najtrudniejszych przypadkach zachować pełną kontrolę podczas hamowania.

W modelu Piaggio Medley 125 S na rok 2020 w wyposażeniu standardowym znajduje się platforma Piaggio MIA Connectivity, który pozwoli Ci połączyć skuter z telefonem, dzięki czemu powiadomienia będziesz widzieć na bieżąco, nawet podczas jazdy.

Gama dostępnych akcesoriów pozwoli na właściwe spersonalizowanie pojazdu i dostosowanie do potrzeb użytkownika. Dodatki takie jak system Bike Finder pozwolą zlokalizować pojazd na dużym parkingu, a w zabezpieczeniu motocykla przed kradzieżą pomoże Elektroniczny System Antykradzieżowy.

 

Dodatkowe informacje

Kolory

Biały, Czarny

Silnik

Pojemność

Średnica X Skok tłoka

Moc

Moment obrotowy

Starter

Zapłon

Chłodzenie

Smarowanie

Napęd

Sprzęgło

Rama

Przednie zawieszenie

Tylne zawieszenie

Przedni hamulec

Tylny hamulec

Koła przednie

Koło tylne

Rozstaw osi

Wysokość siedzenia

Zbiornik paliwa

Spalanie

Emisja CO2

Norma emisyjna

Cennik dostępny na stronie piaggio-polska.pl zawiera sugerowane ceny detaliczne zawierające 23% podatku VAT uzależnione od wersji kolorystycznej oraz wyposażenia. Szczegółowe informacje dostępne są w autoryzowanych salonach Piaggio. Liczba motocykli ograniczona. Firma Inter Cars S.A. jest wyłącznym importerem motocykli i skuterów Piaggio w Polsce i zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian cen oraz specyfikacji motocykli zawartych w cenniku dostępnym na tej stronie bez uprzedzenia. Wszelkie informacje podane w cenniku nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 4 ust. 3 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r., jak również nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Wiążące oferty dotyczące sprzedaży pojazdów, a także informacje dotyczące wyposażenia przedstawiane są przez autoryzowanych dealerów Piaggio, których adresy dostępne są na stronie http://piaggio-polska.pl/salony/

Możesz lubić także…