Medley 125

15 400

Limuzyna w klasie 125? To musi być Medley! Elegancka sylwetka i komfort podróżowania w miejskim gąszczu! Daj się porwać tak praktycznym rozwiązaniom jak chociażby system Start&Stop. Poznaj najbardziej elegancką 125tkę na kat. B!

Specyfikacja techniczna – plik PDF

BiałySzary
Wyczyść
SKU: brak Kategorie: , Product ID: 1051

Opis

Praktyczny, elegancki i komfortowy – Piaggio Medley to prawdziwa limuzyna wśród skuterów w klasie 125. Teraz jeszcze bardziej zaawansowany technologicznie, a dzięki nowemu silnikowi spełniającemu normy EURO4 oraz systemowi Start & Stop jeszcze bardziej przyjazny środowisku. Nowoczesny design, wysoka wydajność i niskie spalanie to cechy, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wszystkie wersje skuterów Medley prowadzić można posiadając prawo jazdy kat. B!

Najważniejsze cechy Medley 125:

  • Silnik Piaggio I-GET
  • Elektroniczny wtrysk paliwa
  • System Start & Stop
  • Dwukanałowy system Bosch ABS 10.0
  • Światła pozycyjne z przodu i z tyłu w technologii LED
  • Możliwość ustawienia regulacji napięcia wstępnego sprężyny
  • Niskie spalanie
  • Elektrycznie otwierana kanapa
  • Przestronna przestrzeń bagażowa (36 l) mieszcząca dwa „pełne” kaski
  • Duże koła dające większą przyczepność i osiągi

Piaggio oferuje ponadczasowy, gustowny włoski design, którego nie można pomylić z niczym innym. Smukłe linie i atrakcyjna sylwetka w modelu Medley 125 dopełnione zostały światłami pozycyjnymi w technologii LED, dzięki czemu skuter wyróżnia się w tłumie. Podstawowa wersja modelu Medley 125 ABS dostępna jest w kolorach Białej Perły oraz polerowanego Tytanowo-Szarego (oba z brązowym siedzeniem i wewnętrzną częścią osłony) dopełnionych aluminiowymi dodatkami.

Jednocylindrowe, czterosuwowe jednostki I-Get to niezawodne silniki, których głównym zadaniem jest dawać jak najwięcej przyjemności z jazdy nawet w trudnych warunkach miejskich, a przy tym zmniejszyć spalanie i być bardziej przyjaznym dla środowiska. Innowacyjny system Start & Stop pozwala na wyłączenie silnika przy dłuższym postoju, aktywując go w mgnieniu oka po minimalnym nawet ruchu manetki gazu.

Duże koła pozwalają cieszyć się jeszcze większą przyczepnością, stabilnością i bezpieczeństwem. Zastosowanie 2-tłoczkowego zacisku pływającego pomaga skutecznie zatrzymać skuter w każdych nieprzewidzianych sytuacjach, a opracowany przez Bosch dwukanałowy system ABS pomoże w najtrudniejszych przypadkach zachować pełną kontrolę podczas hamowania.

Gama dostępnych akcesoriów pozwoli na właściwe spersonalizowanie pojazdu i dostosowanie do potrzeb użytkownika. Dodatki takie jak system Bike Finder pozwolą zlokalizować pojazd na dużym parkingu, a w zabezpieczeniu motocykla przed kradzieżą pomoże Elektroniczny System Antykradzieżowy.

Dodatkowe informacje

Kolory

Biały, Szary

Silnik

Pojemność

Średnica X Skok tłoka

Moc

Moment obrotowy

Starter

Zapłon

Chłodzenie

Smarowanie

Napęd

Sprzęgło

Rama

Przednie zawieszenie

Tylne zawieszenie

Przedni hamulec

Tylny hamulec

Koła przednie

Koło tylne

Rozstaw osi

Wysokość siedzenia

Zbiornik paliwa

Spalanie

Emisja CO2

Norma emisyjna

Cennik dostępny na stronie piaggio-polska.pl zawiera sugerowane ceny detaliczne zawierające 23% podatku VAT uzależnione od wersji kolorystycznej oraz wyposażenia. Szczegółowe informacje dostępne są w autoryzowanych salonach Piaggio. Liczba motocykli ograniczona. Firma Inter Cars S.A. jest wyłącznym importerem motocykli i skuterów Piaggio w Polsce i zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian cen oraz specyfikacji motocykli zawartych w cenniku dostępnym na tej stronie bez uprzedzenia. Wszelkie informacje podane w cenniku nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 4 ust. 3 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r., jak również nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Wiążące oferty dotyczące sprzedaży pojazdów, a także informacje dotyczące wyposażenia przedstawiane są przez autoryzowanych dealerów Piaggio, których adresy dostępne są na stronie http://piaggio-polska.pl/salony/

Możesz lubić także…