Liberty 50

11 500

Styl, wygoda i kompaktowa sylwetka pozwolą cieszyć się mobilnością nawet najbardziej wymagającym. Poznaj nowe Piaggio Liberty 50 i daj się przekonać, że codzienne dojazdy do pracy mogą stać się przyjemne!

Specyfikacja techniczna – plik PDF

Kategoria: Product ID: 1249

Opis

Stylowy, lekki i łatwy w obsłudze, a teraz dzięki nowemu silnikowi spełniającemu normy EURO4 jeszcze bardziej przyjazny środowisku. Taki jest właśnie Liberty! Nowoczesny design, wysoka wydajność i niskie spalanie to cechy, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wszystkie wersje skuterów LIBERTY prowadzić można oczywiście posiadając prawo jazdy kat. B!

Najważniejsze cechy Liberty 50:

  • Silnik Piaggio I-GET
  • Elektroniczny wtrysk paliwa
  • Niskie spalanie paliwa
  • Nowe, większe siedzisko dla jeszcze większego komfortu
  • Przestronna przestrzeń bagażowa (17 l)
  • Duże koła dające większą mobilność i osiągi
  • Elektroniczny zestaw kontrolek i wskaźników

Piaggio Liberty oferuje ponadczasowy, gustowny włoski design, którego nie można pomylić z niczym innym. Jednocylindrowe, czterosuwowe jednostki I-Get to niezawodne silniki, których głównym zadaniem jest dawać jak najwięcej przyjemności z jazdy nawet w trudnych warunkach miejskich, a przy tym zmniejszyć spalanie i być bardziej przyjaznym dla środowiska. Duże koła, od lat będące  charakterystycznym znakiem rozpoznawczym modelu Liberty, pozwalają cieszyć się jeszcze większą przyczepnością, stabilnością i bezpieczeństwem. Zastosowanie 2-tłoczkowego zacisku pływającego marki Nissin pomaga skutecznie zatrzymać motorower w każdych nieprzewidzianych sytuacjach. Liberty nie pozostawia nic przypadkowi w chwilach zagrożenia. Dzięki zastosowaniu podwójnego przewodu istnieje możliwość mechanicznego odcięcia przepustnicy a czujnik pochylenia odcina zapłon w momencie położenia motoroweru.

Gama dostępnych akcesoriów pozwoli na właściwe spersonalizowanie pojazdu i dostosowanie do potrzeb użytkownika. Dodatki takie jak system Bike Finder pozwolą zlokalizować pojazd na dużym parkingu, a w zabezpieczeniu motocykla przed kradzieżą i ułatwieniu jego odzyskania pomoże Elektroniczny System Antykradzieżowy.

Dodatkowe informacje

Kolory

Biały, Brązowy, Szary

Silnik

Pojemność

Średnica X Skok tłoka

Moc

Moment obrotowy

Starter

Zapłon

Chłodzenie

Smarowanie

Napęd

Sprzęgło

Rama

Przednie zawieszenie

Tylne zawieszenie

Przedni hamulec

Tylny hamulec

Koła przednie

Koło tylne

Długość

Szerokość

Rozstaw osi

Wysokość siedzenia

Zbiornik paliwa

Norma emisyjna

Cennik dostępny na stronie piaggio-polska.pl zawiera sugerowane ceny detaliczne zawierające 23% podatku VAT uzależnione od wersji kolorystycznej oraz wyposażenia. Szczegółowe informacje dostępne są w autoryzowanych salonach Piaggio. Liczba motocykli ograniczona. Firma Inter Cars S.A. jest wyłącznym importerem motocykli i skuterów Piaggio w Polsce i zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian cen oraz specyfikacji motocykli zawartych w cenniku dostępnym na tej stronie bez uprzedzenia. Wszelkie informacje podane w cenniku nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 4 ust. 3 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r., jak również nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Wiążące oferty dotyczące sprzedaży pojazdów, a także informacje dotyczące wyposażenia przedstawiane są przez autoryzowanych dealerów Piaggio, których adresy dostępne są na stronie http://piaggio-polska.pl/salony/

Możesz lubić także…