Beverly 300 ABS

23 900

Nowoczesny, włoski design, wysoka wydajność i zaawansowana technologia. Bogate wyposażenie i najwyższy komfort na dwóch kołach. Taka jest gama modeli Piaggio Beverly! Poznaj jego wszystkie zalety i daj się przekonać, że skuter potrafi dostarczyć równie dużo emocji!

Kategoria: Product ID: 1047

Opis

Beverly to gama największych skuterów Piaggio. Praktyczne, eleganckie i bardzo komfortowe – to nowoczesne dwukołowe limuzyny miejskie. Teraz jeszcze bardziej zaawansowane technologicznie, bezpieczne i spełniające normy EURO4.

Włoski design, wysoka wydajność i niskie spalanie to cechy, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. ABS i ASR w standardzie wraz ze światłami do jazdy dziennej w technologii LED podkreślają ich luksusowy charakter. Dostępna gama kolorów wyrażona w trzech klasycznych odcieniach; Białego, Czarnego i Szarego matu, dopełniona jest brązowym siedzeniem

Najważniejsze cechy Beverly 300 ABS:

  • Elektroniczny wtrysk paliwa
  • ABS i ASR w standardzie
  • Światła do jazdy dziennej w technologii LED
  • Funkcja pilota do elektrycznego otwierania kanapy
  • Schowek z portem USB do ładowania telefonu
  • Niskie spalanie
  • Przestronna przestrzeń bagażowa mieszcząca dwa kaski
  • Duże koła dające większą przyczepność i osiągi

Piaggio oferuje ponadczasowy, gustowny włoski design, którego nie można pomylić z niczym innym. Smukłe linie i atrakcyjna sylwetka dopełnione zostały światłami do jazdy dziennej w technologii LED, dzięki czemu skuter nabiera nowoczesnego wyglądu.

Jednocylindrowe, czterosuwowe silniki Beverly to niezawodne jednostki, których głównym zadaniem jest dawać jak najwięcej przyjemności z jazdy nawet w trudnych warunkach miejskich, a przy tym zmniejszyć spalanie i być bardziej przyjaznym dla środowiska.

Duże koła pozwalają cieszyć się jeszcze większą przyczepnością, stabilnością i bezpieczeństwem. Zastosowanie 2-tłoczkowego zacisku pływającego pomaga skutecznie zatrzymać skuter w każdych nieprzewidzianych sytuacjach, a systemy ABS i ASR w najtrudniejszych przypadkach pozwolą zachować pełną kontrolę podczas jazdy. W standardzie w kluczyku znajduje się również funkcja zdalnego pilota pozwalającego otworzyć siedzenie.

Gama dostępnych akcesoriów pozwoli na właściwe spersonalizowanie pojazdu i dostosowanie do potrzeb użytkownika. Dodatki takie jak system Tom Tom Vio pomogą odnaleźć drogę nawet w najbardziej zatłoczonym mieście, a w zabezpieczeniu motocykla przed kradzieżą pomoże Elektroniczny System Antykradzieżowy.

Dodatkowe informacje

Kolory

Biały, Czarny

Silnik

Pojemność

Średnica X Skok tłoka

Moc

Moment obrotowy

Starter

Zapłon

Chłodzenie

Smarowanie

Napęd

Sprzęgło

Rama

Przednie zawieszenie

Tylne zawieszenie

ABS & ASR

Przedni hamulec

Tylny hamulec

Koła przednie

Koło tylne

Długość

Szerokość

Rozstaw osi

Wysokość siedzenia

Zbiornik paliwa

Norma emisyjna

Cennik dostępny na stronie piaggio-polska.pl zawiera sugerowane ceny detaliczne zawierające 23% podatku VAT uzależnione od wersji kolorystycznej oraz wyposażenia. Szczegółowe informacje dostępne są w autoryzowanych salonach Piaggio. Liczba motocykli ograniczona. Firma Inter Cars S.A. jest wyłącznym importerem motocykli i skuterów Piaggio w Polsce i zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian cen oraz specyfikacji motocykli zawartych w cenniku dostępnym na tej stronie bez uprzedzenia. Wszelkie informacje podane w cenniku nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 4 ust. 3 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r., jak również nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Wiążące oferty dotyczące sprzedaży pojazdów, a także informacje dotyczące wyposażenia przedstawiane są przez autoryzowanych dealerów Piaggio, których adresy dostępne są na stronie http://piaggio-polska.pl/salony/