Piaggio Medley 125 & Piaggio Liberty 125 z kaskiem Gratis!

Obecna sytuacja nie należy do najłatwiejszych. Ogólne obostrzenia dotyczące względów sanitarnych powodują spore utrudnienia w życiu codziennym, jednak powoli wracamy do rzeczywistości. Co raz to większe korki, niechęć do transportu miejskiego powodują u nas dodatkową frustrację i niezadowolenie.

A przecież istnieje bardzo prosty, praktyczny i bezpieczny środek transportu, który jest również jednym z najbardziej przyjemnych.

Piaggio Polska wychodzi na przeciw tym, którzy chcieliby przesiąść się na indywidualny środek transportu miejskiego. Zakup skutera wiążę się z koniecznością zakupu kasku, a ten w czerwcu 2020 roku dostaniesz Gratis, jeśli wybierzesz Piaggio Medley 125 lub Piaggio Liberty 125.

Nie czekaj i już teraz udaj się do salonów naszych dealerów i dowiedz się więcej o promocji na te praktyczne, wygodne i bezpieczne skutery.

Poznaj je bliżej:

Modele Piaggio Liberty 125 i Medley 125 to bardzo atrakcyjna propozycja do pokonywania codziennych trudów komunikacyjnych.

  • duże koła zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas podróży
  • wygodne kanapy zapewniają wygodę zarówno dla kierowcy jak i pasażera
  • pojemne schowki pozwalają zapakować kaski lub torby z zakupami czy plecak z laptopem
  • światła dzienne w technologii LED nadają im nowoczesnego designu i prestiżu

Wybierz czarne lub białe w specjalnej ofercie!

Promocją objęte są modele Piaggio Liberty 125 oraz Medley 125 w kolorach białym i czarnym. Do każdego zakupionego skutera objętego promocją z rocznika 2020 dostaniesz Kask Gratis w takim samym malowaniu.

To nie tylko kask! Powyższa oferta dotyczy modelu PVG 607067M02BK w malowaniach białym i czarnym, a te wyposażone są w fabryczny system komunikacji Bluetooth! Dzięki temu podłączysz się do swojego telefonu i będziesz mógł pozostać w kontakcie z najbliższymi nawet podczas jazdy.

Znajdź najbliższego dealera

Zapisz się na jazdę testową

Promocja trwa do 30.06.2020.