Liberty 125 & Medley 125 z kufrem centralnym GRATIS!

Chcesz podróżować bezpiecznie i komfortowo, ale nie chcesz tracić przy tym praktyczności jaką daje Ci samochód? Teraz nie musisz iść na żaden kompromis wybierając swój środek transportu. Piaggio Polska wychodzi na przeciw tym, którzy chcieliby przesiąść się na indywidualny środek transportu miejskiego.

Poznaj ofertę Piaggio Polska na codzienną praktyczność.

Tylko do końca września 2020 roku, jeśli wybierzesz Piaggio Medley 125 lub Piaggio Liberty 125, otrzymasz dodatkowo zestaw składający się z kufra centralnego o pojemności 32 l (mieszczącego dwa kaski typu JET). To jeszcze więcej praktyczności w codziennym użytkowaniu!

Nie czekaj i już teraz udaj się do salonów naszych dealerów i dowiedz się więcej o promocji na te praktyczne, wygodne i bezpieczne skutery.

Poznaj je bliżej:

Modele Piaggio Liberty 125 i Medley 125 to bardzo atrakcyjna propozycja do pokonywania codziennych trudów komunikacyjnych.

  • duże koła zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas podróży
  • wygodne kanapy zapewniają wygodę zarówno dla kierowcy jak i pasażera
  • pojemne schowki pozwalają zapakować kaski lub torby z zakupami czy plecak z laptopem
  • światła dzienne w technologii LED nadają im nowoczesnego designu i prestiżu

Wybierz jeden z nich w specjalnej ofercie!

Promocją objęte są modele Piaggio Liberty 125 oraz Medley 125. Do każdego zakupionego skutera objętego promocją z rocznika 2020 dostaniesz Kufer Centralny Gratis, a co więcej dostaniesz do niego również zestaw montażowy oraz oparcie dla pasażera!

Kufer Centralny 32 l

Pomieści 2 kaski typu JET

To dodatkowa przestrzeń bagażowa dla Ciebie oraz pasażera, bo pamiętaj że Piaggio Liberty oraz Medley posiadają bardzo duży i pakowany schowek pod siedzeniem.

Teraz parkując w mieście nie musisz się zastanawiać co zrobić z kaskami i np. kurtką czy torbą. Po prostu wszystko zamykasz w kufrze oraz pod siedzeniem i wygodnie idziesz na spotkanie czy kawę.

Znajdź najbliższego dealera

Zapisz się na jazdę testową

Promocja trwa do 30.09.2020 roku.