Jesteśmy dla Ciebie, również ONLINE!

Drodzy Klienci,

W obecnych, trudnych chwilach wychodzimy na przeciw Waszym oczekiwaniom. Sytuacja, w której się znajdujemy wymaga od nas bardzo konkretnych działań.

Chcemy Was poinformować, że nasze salony pracują normalnie, ale wdrożyliśmy specjalne środki, by zadbać o jeszcze większą higienę w trosce o zdrowie Wasze, jak również naszych pracowników.
Zapraszamy zatem do naszych salonów!

Równocześnie zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z Was w najbliższych dniach nie będą chcieli lub mogli nas odwiedzić. W związku z tym przygotowaliśmy specjalny pakiet obsługi zdalnej, który obejmuje:

Mobilny serwis.

Jeżeli nie chcesz dostarczyć swojego motocykla do naszego Serwisu, oferujemy usługę door-to-door. Odbierzmy i odwieziemy Twój motocykl specjalnie przygotowanym do tego autem.

Zakup motocykla.

Nasi doradcy są dla Was dostępni nie tylko w Salonach, ale też przez telefon, e-mail, WhatsApp, Skype. Doradzimy w wyborze, skonfigurujemy pojazd, zaproponujemy dodatkowe akcesoria, przeprowadzimy całą transakcję bez konieczności Twojej wizyty w Salonie a na koniec dostarczymy motocykl lub skuter pod wskazany przez Ciebie adres.

Zakup części, odzieży i akcesoriów.

Każdy produkt z naszej oferty możesz również zakupić bez odwiedzania naszych Salonów. Wystarczy, że przez telefon, e-mail, czy w dowolny sposób skontaktujesz się z naszymi doradcami oraz zamówisz dany produkt. Nie ma to znaczenia czy są to ubrania z oferty Piaggio, czy części oryginalne do Twojego skutera. Wszystko wyślemy do Ciebie.

Finansowania i ubezpieczenia.

Na zakup pojazdu jesteśmy w stanie zapewnić finasowanie jak i ubezpieczenie. Nasi doradcy przy zakupie pojazdu przedstawią również ofertę w tym zakresie.

Lista salonów sprzedaży oraz kontakt dostępne są tutaj:

Drodzy Klienci. Jesteśmy dla Was, jesteśmy do Waszej dyspozycji, abyście mogli rozpocząć sezon, kiedy tylko zechcecie!

Życzymy zdrowia,
zespół Piaggio