Beverly Sport Touring 300 V

Beverly Sport Touring 300 V
Beverly Sport Touring 300 V
CENA: 25 900 PLN

Rodzina Piaggio Beverly obejmuje dwa wyjątkowe modele specjalne. Pierwszym z nich jest Piaggio Beverly Sport Police 300. Od strony technicznej jest on bardzo blisko spokrewniony z Beverly 300, ale w jego stylistyce dominuje kombinacja matowych czerni z niebieskimi detalami, takimi, jak szwy siedzeń, czy szkła luster, które jednoznacznie kojarzą się z barwami amerykańskiej policji.

Drugim modelem jest Piaggio Beverly Sport Touring 350, którego silnik ma zwiększoną do 330 ccm pojemność, co poprawiło, i tak już znakomite, osiągi tego pojazdu. Ponadto model Sport Touring jest seryjnie wyposażony m.in. w wysoką, przyciemnianą szybę zwiększającą ochronę przed wpływem warunków atmosferycznych, co znacząco poprawia komfort podróżowania.

Piaggio Beverly niezależnie od wersji i pojemności silnika posiada elementy, które uprzyjemnią jego użytkowanie. Wśród nich można wymienić system Bike Finder, ułatwiający lokalizację pojazdu np. na zatłoczonym parkingu podziemnym, bagażnik zdalnie otwierany z pilota mieszczący dwa pełnowymiarowe kaski oraz port USB.